Masz pytania?

 

Skontaktuj się

z nami

 

 

Meble gabinetowe ZBOX- biurka Z 203-206 to połączenie płyty melaminowanej oraz efektownego akrylu połysk. Zarówno blat jak i noga podporowa wykonana z płyty grubości 36 mm. Pod blatem mamy charakterystyczną aluminiową listwę ozdobną, która pięknie podkreśla prostą bryłę, szczególnie jeśli meble wykonane są w ciemnym kolorze np. sonoma czekolada.

Kontenery podporowe Z205-206 wymiary 170/50/60 składa się z 3 szuflad oraz szafki. Kontener posadowiony na cokole wysokości 7 cm. Szuflady BLUM  z dożywotnią gwarancją, pozbawione uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu. Biurko gabinetowe w przedstawianej wersji lux - fronty szuflad wykonane z najbardziej trwałego akrylu wysoki połysk w 5 kolorach do wyboru.

Komoda gabinetowa Z111 w wersji lux - efektowna i bardzo pojemna komoda ZBOX, górny wieniec oraz ścianki boczne grubości 36 mm, pozostałe elementy w tym również plecy wykonane z płyty grubości 18 mm. Wnętrze podzielone przegrodami na 3 części: 2 zamykane podwójnymi drzwiami skrzydłowymi oraz 1 zamykana pojedynczymi drzwiami. Wewnątrz każdej części 2 półki (3 przestrzenie na typowe segregatory). Komoda posadowiona na cokole wysokości 7 cm ze stopkami umożliwiającymi wypoziomowanie mebla. Fronty pozbawione uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu. W przedstawionej wersji lux  elementami w połysku są fronty w jednej z części z podwójnymi drzwiami.

 

 

 

 

 

 

DANE TECHNICZNE

 

blat

grubości 36mm, pod płytą ozdobna listwa aluminiowa

 

obrzeże

krawędzie zabezpieczone obrzeżem grubości 2mm

 

kanał kablowy

metalowy kanał kablowy, malowany proszkowo w kolorze stelaży

 

cokół

płyta grubości 18mm, wysokość 7cm

 

przelot

aluminiowy prostokątny przelot ze szczotkami utrzymującymi kable

 

noga

grubości 36mm, wykończona ozdobnymi aluminiowym stopkami

 

płyta

dwustronnie melaminowana atest higieniczny E1, akryl połysk

 

montaż Kontener dostarczany w całości. Pozostałe elementy wymagają montażu. Oferujemy montaż firmowy już od 0zł. 

 

 

 

 

Kolorystyka płyt 

Opis systemu

Do pobrania

meble ZBOX cennik netto

Eleganckie meble gabinetowe Z BOX to nasz flagowy produkt, który w szybkim tempie podbił rynek. Proste kształty, dodatki z aluminium, fronty z akrylu wysoki połysk tworzą wysublimowaną przestrzeń.

 

Masywnie wykończenia biurek gabinetowych Z BOX poprzez zastosowaną płytę 36mm z listwą aluminiową oraz system najlepszych okuć BLUM z samodomykiem (szuflady), fronty bez widocznych uchwytów - zastosowano system tip-on sprostają nawet najbardziej wysokim wymaganiom naszych klientów. Standardowo blaty biurek oraz stołu wyposażony w elegancki aluminiowy prostokątny przelot kablowy ze szczotkami oraz metalowy kanał kablowy. Całość perfekcyjnie wykonana, takiego efektu oczekiwaliśmy dbając o precyzyjne dopasowanie szczegółów.

Meble gabinetowe Z BOX

Meble gabinetowe ZBOX zaprojektujemy, dostarczymy i zmontujemy na terenie kraju.

meble gabinetowe warszawa

SKLEP ON LINE

Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości? Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.

biuro@systemmeble.pl

Na pytania odpowiadamy najpóźniej w następny dzień roboczy.

tel. 790 536 205

zapraszamy do kontaktu telefonicznego

w godzinach 9.00-16.00.

Jeśli mamy spotkania z klientami nie odbieramy telefonu, bardzo prosimy wtedy o kontakt drogą elektroniczną:

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel