Masz pytania?

 

Skontaktuj się

z nami

 

 

Do pobrania

panele lamelowe 

cennik netto

Panele lamelowe do biura

PANELE LAMELOWE NA FILCU

 
Kolekcja obejmuje panele w dwóch wielkościach –  40 x 270 cm, 40 x 40 cm, oraz w różnych wersjach kolorystycznych: filcowy podkład dostępny w kolorze czarnym i szarym, odcień lameli: czarny mat, dąb ciemny, dąb jasny, dąb sonoma.
 

Panele lamelowe na filcu można montować na powierzchni całej ściany albo jej fragmencie, a nawet pokrywać część sufitu.

 

Panele lamelowe należą do bardzo popularnego trendu w dekoracji wnętrz.  Dostępne w wielu kolorystycznych konfiguracjach, panele lamelowe dają różne możliwości aranżacyjne – mogą stanowić estetyczne tło dla mebli, wpisując się w nastrój pomieszczenia, lub pełnić rolę samodzielnej dekoracji, decydującej o jego charakterze. Często są stosowane jako element służący do zaakcentowania lub optycznego wydzielenie części wnętrza. Równocześnie poprawiają izolację akustyczną pomieszczenia, niwelując efekt echa.

Panele lamelowe na filcu stworzą trójwymiarowe tło aranżowanych przestrzeni. Wyeksponują w efektowny sposób ścianę w gabinecie, świetnie pasują jako element dekoracyjny do recepcji czy biura. 
Za pomocą paneli lamelowych łatwo zamaskować niedoskonałości ściany.

 

 

 

ŁATWY MONTAŻ

Panele lamelowe na filcowym podkładzie są łatwe i szybkie w montażu. Mocuje się je na bezpośrednio na ścianie czy innej powierzchni z użyciem kleju montażowego TITAN, co nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Mają formę lekkich kwadratowych i prostokątnych płyt, które można za pomocą piły lub wyrzynarki przyciąć do pożądanego rozmiaru. Są nietoksyczne i niepalne, a więc bezpieczne, a także odporne na użytkowanie. Do utrzymania ich w czystości wystarczy wilgotna gąbka z łagodnym detergentem.

SKLEP ON LINE

biuro@systemmeble.pl

Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości? Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.

biuro@systemmeble.pl

(+48) 790 536 205

zapraszamy do kontaktu w godz 9.00-16.00

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel