Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Skontaktuj się z nami!

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

(+48) 790 536 205

biuro@systemmeble.pl

Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości? Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.

biuro@systemmeble.pl

SKLEP ON LINE

Ścianka akustyczna do biura

Wnętrze we wnętrzu. Ścianka akustyczna wolnostojąca CELL to łatwy sposób na zmianę aranżacji przestrzeni.

 

Ścianka akustyczna z kolekcji CELL przywodzi na myśl elegancki parawan, choć jej podstawową funkcją nie jest dekoracja, lecz izolacja akustyczna. Lekkie i stabilne ścianki stosuje się do elastycznej aranżacji wnętrza zgodnie z potrzebą chwili tak, by dostosować je do aktualnej funkcji i zaspokoić potrzeby indywidualnych użytkowników.

 

Cechująca się wysoką izolacją akustyczną ścianka może służyć do oddzielania miejsca pracy wymagającej ciszy od twórczego spotkania zespołu, wydzielania strefy spokojnego odpoczynku z całej przestrzeni biurowej lub też jako bariera dźwiękowa dla urządzeń elektronicznych, będących źródłem nużącego hałasu.

 

Ścianka akustyczna wolnostojąca z kolekcji CELL występuje w jednej wielkości, dostosowanej do pełnionej funkcji. Osadzona jest na stabilnej podstawie. Dzięki lekkiej konstrukcji jej przenoszenie nie stanowi żadnego problemu.

 

Walory dekoracyjne

Klasyczna w formie i o ciekawej kolorystyce ścianka akustyczna wolnostojąca CELL zaspokoi wymagania estetyczne najbardziej wymagających użytkowników. Może wpisywać się harmonijnie w wystrój wnętrza albo też stanowić oryginalny akcent.

 

 

panele akustyczne 

cennik netto

Do pobrania

 

Panele akustyczne do biura CELL – w trosce o środowisko

 

Pomóż nam chronić środowisko!Segreguj butelki PET – są one surowcem dla wielu nowych produktów.

Kolekcję paneli CELL stworzył Maciej Karpiak – innowacyjny polski projektant zainteresowany rozwiązaniami wykorzystującymi  upcycling oraz idee lepszego i bardziej świadomego użytkowania materiałów.

Panele z przetworzonej włókniny rPET powstały z myślą o bardziej odpowiedzialnym jutrze. Kolekcja CELL obejmuje zróżnicowane rozmiarowo a zarazem komplementarne akustycznie panele ścienne, biurkowe i naszafkowe, panele i kurtyny sufitowe, sufitowe akustyczne lampy LED oraz ściankę akustyczną. Bazowym komponentem paneli akustycznych CELL jest ekologiczna włóknina poliestrowa rPET powstała z przetworzonych butelek PET. Dzięki temu innowacyjnemu materiałowi kolekcja CELL łączy nietuzinkowy design z przemyślaną ergonomią.

 

 

Atuty paneli akustycznych CELL:

  • właściwości akustyczne potwierdzone odpowiednimi certyfikatami
  • lekkość a zarazem wytrzymałość konstrukcyjna
  • modułowość – duże możliwości aranżacji i dostosowania produktów do wymogów klienta
  • uniwersalność – panele pasują do wnętrz o różnym charakterze oraz większości mebli biurowych
  • lampy akustyczne – innowacyjne połączenie akustyki i profesjonalnego oświetlenia LED
  • szeroka gama kolorystyczna wzbogacona o włókninę TEXFEL zapewniającą najwyższą normę ognioodporności Bs1 potwierdzoną stosownymi certyfikatami
  • materiał przyjazny środowisku – nadaje się do ponownego pełnego przetworzenia

 

Pamiętajmy, że na najmniejszy panel CELL składa się pięć przetworzonych butelek PET.

 

 

 

 

 

 

Masz pytania?

 

Skontaktuj się

z nami

 

 

kolorystyka