Nawiążemy współpracę z deweloperami oraz podmiotami zajmującymi się wykończeniem wnętrz komercyjnych jak i domowych. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy również jednorazowej.

Szeroka gama produktów, ciekawy unikalny design, wyselekcjonowana oferta 5 dniowa z dostawą i montażem na terenie kraju to nasze atuty.

 

 

Zapraszamy do współpracy architektów wnętrz.

 

Cenimy Wasze pomysły i zaangażowanie, oferujemy elastyczne podejście do każdej realizacji,

pomoc na każdym etapie współpracy, oddajemy do dyspozycji Wam i klientom naszą ekspozycję, gdzie możecie testować produkty, poznać ich charakterystykę i pokazać wykończenia. Otrzymacie od nas katalogi, próbniki oraz bryły do programów graficznych.

 

 

Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości?

Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.

 

Bardzo dużo naszych realizacji wykonujemy na odległość. Wystarczy podesłać rzut pomieszczenia, jeśli go nie ma, prosimy o podesłanie odręcznego rysunku z zaznaczeniem najważniejszych elementów: okien oraz drzwi. Otrzymają Państwo pliki graficzne z wizualizacją, kolorystyką a do tego ofertę cenową wraz z warunkami zakupu. Całość odbywa się poprzez drogę mailową i telefoniczną. Zapraszamy firmy i instytucje z całego kraju.

SKLEP ON LINE

biuro@systemmeble.pl

Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości? Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.

biuro@systemmeble.pl

(+48) 790 536 205

zapraszamy do kontaktu w godz 9.00-16.00

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel