Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Skontaktuj się z nami!

Nasza ekspozycja:

System meble biurowe

Fordońska 175,

85-739 Bydgoszcz

zapraszamy

poniedziałek - piątek

9.00-15.00

parking dla klientów przed sklepem

Ze względu na mobilny charakter naszej pracy salon jest czynny w w/w godzinach. Nasza oferta skierowana wyłącznie dla firm oraz instytucji.

 

(+48) 790 536 205

biuro@systemmeble.pl

Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości? Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.

biuro@systemmeble.pl

System meble biurowe Bydgoszcz

SKLEP ON LINE

Odpowiednia aranżacja przestrzeni biurowej, tak aby stworzyć ergonomiczne stanowiska pracy zgodne z zasadami BHP,  nawiązującym kolorystycznie do firmowych barw, dostosowanych do indywidualnych potrzeb jest dla nas wyznacznikiem do działania

 

Dla małych firm jak i korporacji wykonujemy propozycje projektu wnętrz, które optymalizują przestrzeń,  projekt oraz ofertę dostosujemy do wytycznych , w ramach wyznaczonego budżetu.

 

Pamiętaj! Dobrze zaprojektowane biuro czy open space to lepsza kreatywność i wydajność Twoich pracowników!

 

Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości?

Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.

 

Bardzo dużo naszych realizacji wykonujemy na odległość. Wystarczy podesłać rzut pomieszczenia, jeśli go nie ma, prosimy o podesłanie odręcznego rysunku z zaznaczeniem najważniejszych elementów: okien oraz drzwi. Otrzymają Państwo pliki graficzne z wizualizacją, kolorystyką a do tego ofertę cenową wraz z warunkami zakupu. Całość odbywa się poprzez drogę mailową i telefoniczną. Zapraszamy firmy i instytucje z całego kraju.

Projekty - optymalizacja przestrzeni