Trudno wyobrazić sobie wielogodzinną pracę przy biurku bez ergonomicznego fotela biurowego. Niezależnie od tego, czy wykonywanie obowiązków zawodowych trwa godzinę, dwie, czy pół doby, wygodne siedzisko, znakomite podparcie pleców i materiały, z jakich zostało wykonane krzesło do komputera, mają olbrzymi wpływ na komfort pracy. 

 

Fotel do komputera wpływa na samopoczucie

Wielogodzinne przebywanie w jednej pozycji nie jest sytuacją naturalną dla ludzkiego organizmu. Niestety obecny tryb pracy właśnie tego wymaga: spędzania czasu przy biurku, przed komputerem, podczas internetowych konferencji, długich rozmów telefonicznych albo szkoleniach i nauce online. Niewłaściwie zaprojektowanie i źle wykonane fotele biurowe mogą przyczynić się do złego samopoczucia pracowników oraz kursantów. Ból głowy, zmęczenie, brak koncentracji to często skutki uboczne niewłaściwej postawy ciała. Kiedy bolą pośladki od twardego siedziska albo plecy w odcinku lędźwiowym lub kark, trudno skupić się na zadaniach.

Czasami pracownicy nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że ich problemy ze zdrowiem to wynik siedzenia na złej jakości krześle.  Fotele biurowe z naszej oferty zaprojektowano i wykonano tak, by wziąć pod uwagę potrzeby ludzkiego organizmu. Dlatego zakup fotela biurowego wysokiej klasy to inwestycja w zdrowie, lepsze samopoczucie, ale także wyższą wydajność umysłową pracownika.

 

Najlepsze fotele do biura

Jakie powinny być wygodne fotele biurowe? Te wysokiej klasy mają wyprofilowane siedziska, obite wysokiej jakości tkaniną, pozwalają na regulowanie wysokości siedziska, odchylenie oparcia i zastopowaniu pod wybranym kątem, możliwość wysuwu siedziska, które poprawia komfort użytkowania wysokim osobom, tak samo jak regulacja wysokości oparcia i zagłówka.

Wiele modeli posiada regulowane podłokietniki w 3 płaszczyznach, dzięki którym wielogodzinne pisanie na klawiaturze komputera nie wpływa niekorzystanie na kark, szyję i nie przeciąża rąk. Ponadto użycie dobrych materiałów do wyrobu krzeseł i foteli biurowych przedłuża ich żywotność. Z jednego siedziska można korzystać latami, bez obaw o przetarcia tapicerki i mało efektowny wygląd. 

Fotele biurowe

SKLEP ON LINE

 

LEASING MEBLI

ON-LINE

W 5 MINUT

 

 

biuro@systemmeble.pl

Na pytania odpowiadamy najpóźniej w następny dzień roboczy.

tel. 790 536 205

zapraszamy do kontaktu telefonicznego

w godzinach 9.00-18.00.

Jeśli mamy spotkania z klientami nie odbieramy telefonu, bardzo prosimy wtedy o kontakt drogą elektroniczną:

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel