Wielogodzinna praca jest mniej męcząca, kiedy spędzamy czas w przestronnym, modnie urządzonym gabinecie i w fotelu, który stworzono z myślą o wygodzie. Cechami charakterystycznymi naszych foteli gabinetowych są przede wszystkim: nowoczesny design, ergonomia, estetyka wykonania oraz trwałość. Dysponujemy szeroką gamą foteli o różnej stylistyce, designie oraz z różnych przedziałów cenowych, 

 

Najważniejsza jest wygoda

 

Fotel ma motywować do pracy, dawać podparcie całemu ciału, zminimalizować zmęczenie. To dlatego producenci najlepszych foteli gabinetowych dostępnych w naszym sklepie wykorzystali technologię, wiedzę medyczną i wysokogatunkowe materiały przy tworzeniu swoich mebli. Głębokie, ergonomiczne siedziska z tworzywa, tapicerowane albo pokryte eko lub naturalną skórą są niezwykle wygodne. Każde z wykończeń fotela ma być odporne na ścieranie, zachlapanie płynem, zaplamienie. Oparcia podtrzymują plecy na każdym odcinku, zwłaszcza w miejscu, w którym najczęściej dokucza ból, czyli w okolicach lędźwi i karku. Wiele modeli posiada wygodne podłokietniki, dzięki którym pisanie na klawiaturze komputera odbywa się w komfortowej pozycji.

Fotele gabinetowe

SKLEP ON LINE

 

LEASING MEBLI

ON-LINE

W 5 MINUT

 

 

biuro@systemmeble.pl

Na pytania odpowiadamy najpóźniej w następny dzień roboczy.

tel. 790 536 205

zapraszamy do kontaktu telefonicznego

w godzinach 9.00-18.00.

Jeśli mamy spotkania z klientami nie odbieramy telefonu, bardzo prosimy wtedy o kontakt drogą elektroniczną:

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel