Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Skontaktuj się z nami!

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

(+48) 790 536 205

biuro@systemmeble.pl

Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości? Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.

biuro@systemmeble.pl

SKLEP ON LINE

Krzesła konferencyjne

Krzesła konferencyjne idealnie sprawdzą się w biurach, gabinetach, recepcjach, poczekalniach i salach konferencyjnych. Ich wartość nie wynika tylko z tego, że wyglądają zjawiskowo. Owszem, są bardzo eleganckie, zaprojektowane przez prawdziwych wizjonerów, dla których krzesła i fotele konferencyjne są ważnym elementem aranżacji wnętrz, ale przede wszystkim cechuje je niezwykła wygoda!

Jak pracować wydajnie?

Fotele konferencyjne to nie meble tylko do sal, w których prowadzi się wielogodzinne dysputy. To narzędzie pracy, które pozwala na skupienie uwagi przez cały dzień. Wygodne, szerokie siedziska oraz oparcia, które świetnie podpierają plecy, są wybawieniem dla wielu pracowników biur, którzy przez długie godziny nie odchodzą od komputera, dokumentów lub od telefonu. Zmęczenie, które jest typowe dla pracy siedzącej, pojawia się znacznie później, jeśli siedzimy na wyjątkowo wygodnym krześle. 

Cechy idealnego krzesła konferencyjnego

Nowoczesna stylizacja, dzięki której krzesło konferencyjne staje się prawdziwą dekoracją biura to tylko początek listy cech idealnego fotela konferencyjnego. Liczy się także trwałość materiałów, z jakich zostało ono stworzone: metalowy stelaż, wyprofilowane siedzisko, stabilne podparcie pleców i ramion umożliwiają wygodne spędzanie czasu w pozycji siedzącej. W naszej ofercie można wybrać krzesło do pracy biurowej, ale także znacznie mniejsze i lżejsze krzesło do poczekalni i do siedzenia podczas konferencji, spotkania i bankietu.