Krzesła konferencyjne idealnie sprawdzą się w biurach, gabinetach, recepcjach, poczekalniach i salach konferencyjnych. Ich wartość nie wynika tylko z tego, że wyglądają zjawiskowo. Owszem, są bardzo eleganckie, zaprojektowane przez prawdziwych wizjonerów, dla których krzesła i fotele konferencyjne są ważnym elementem aranżacji wnętrz, ale przede wszystkim cechuje je niezwykła wygoda!

Jak pracować wydajnie?

Fotele konferencyjne to nie meble tylko do sal, w których prowadzi się wielogodzinne dysputy. To narzędzie pracy, które pozwala na skupienie uwagi przez cały dzień. Wygodne, szerokie siedziska oraz oparcia, które świetnie podpierają plecy, są wybawieniem dla wielu pracowników biur, którzy przez długie godziny nie odchodzą od komputera, dokumentów lub od telefonu. Zmęczenie, które jest typowe dla pracy siedzącej, pojawia się znacznie później, jeśli siedzimy na wyjątkowo wygodnym krześle. 

Cechy idealnego krzesła konferencyjnego

Nowoczesna stylizacja, dzięki której krzesło konferencyjne staje się prawdziwą dekoracją biura to tylko początek listy cech idealnego fotela konferencyjnego. Liczy się także trwałość materiałów, z jakich zostało ono stworzone: metalowy stelaż, wyprofilowane siedzisko, stabilne podparcie pleców i ramion umożliwiają wygodne spędzanie czasu w pozycji siedzącej. W naszej ofercie można wybrać krzesło do pracy biurowej, ale także znacznie mniejsze i lżejsze krzesło do poczekalni i do siedzenia podczas konferencji, spotkania i bankietu.

 

 

Krzesła konferencyjne

SKLEP ON LINE

 

LEASING MEBLI

ON-LINE

W 5 MINUT

 

 

biuro@systemmeble.pl

Na pytania odpowiadamy najpóźniej w następny dzień roboczy.

tel. 790 536 205

zapraszamy do kontaktu telefonicznego

w godzinach 9.00-18.00.

Jeśli mamy spotkania z klientami nie odbieramy telefonu, bardzo prosimy wtedy o kontakt drogą elektroniczną:

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel