Meble biurowe DUO - zaprojektujemy, dostarczymy i zmontujemy na terenie kraju.

meble biurowe warszawa

biurka DUO-A – charakterystyczny stelaż w kształcie litery A wykonany z profilu o przekroju prostokątnym nadaje biurkom dynamiczny charakter i zapewnia bardzo stabilne podparcie blatu biurka. W typie A biurka mogą występować w formie pojedynczych stanowisk pracy lub w formie wielostanowiskowych systemów typu BENCH. Również nóżki z drewna dębowego.

biurka DUO-C nóżki okrągłe, dają możliwość dopasowania wysokości biurek, w zależności od indywidualnych preferencji, pozwala na to 12cm regulacja. Zgodnie z zasadą ergonomii koncepcyjnej, miejsce pracy staje się optymalne dla każdego pracownika, przy jednoczesnym zachowaniu spójnego stylu całego biura.

DUO-L – charakterystyczny stelaż biurka nadaje mu lekkości oraz zapewnia dużą swobodę ruchu użytkownika, można wyposażyć biurko w system prowadnic kablowych montowanych do nóg stelaża

DOU-O – charakterystyczny stelaż w kształcie litery O wykonany z profilu o przekroju prostokątnym zapewnia biurkom bardzo stabilną konstrukcję i jest bardzo wytrzymały. Biurka mogą występować w formie pojedynczych stanowisk pracy lub typu BENCH, regulacja wysokości, nóżki drewniane

DUO-P daje możliwość funkcjonalnej aranżacji każdej przestrzeni biurowej, przy zastosowaniu klasycznego wzornictwa, blenda jako element konstrukcyjny.

DUO-T/H klasyczny stelaż, blenda jako element konstrukcyjny.

DUO-U nóżki o przekroju kwadrat 5/5cm, biurko pojedyncze oraz BENCH

DUO-N nóżki o coraz bardziej popularnym przekroju prostokąta 5/2cm, możliwość pojedynczych biurek jak i wielostanowiskowych zestawów BENCH

 

 

Masz pytania?

 

Skontaktuj się

z nami

 

 

Opis systemu

Do pobrania

meble duo

cennik netto

Meble biurowe DUO to nowoczesna koncepcja aranżacji stanowisk pracy biurowej. System zapewnia bardzo dużo możliwości aranżacyjnych i funkcjonalnych. System DUO oferuje aż 8 różnych nóg stelaży biurkowych oraz wiele wariantów szaf i regałów. Doskonale nadaje się zarówno do wyposażenia klasycznych pomieszczeń biurowych jak i biur typu open space oraz sal konferencyjnych.
Nowoczesna konstrukcja stelaża umożliwia aranżowanie stanowisk pracowniczych typu BENCH oraz dowolne ich konfigurowanie i późniejsze rozbudowywanie lub wymianę. System zawiera również rozwiązania umożliwiające ciekawą aranżację stanowisk menadżerskich oraz sekretariatów.
Meble do biura DUO znakomicie wpisują się we współczesne koncepcje dynamicznie zmieniającej się organizacji pracy biurowej, a nowoczesny design i cały szereg innowacyjnych funkcjonalności sprawia, że jest to system o najwyższym europejskim standardzie.
 
Szukasz nowoczesnych i ciekawych mebli do biura/open space  w szerokiej gamie kolorystycznej, modułowych rozwiązaniach w przystępnej cenie? Koniecznie wyślij zapytanie o system duo.

 

Meble biurowe DUO

SKLEP ON LINE

 

LEASING MEBLI

ON-LINE

W 5 MINUT

 

 

biuro@systemmeble.pl

Na pytania odpowiadamy najpóźniej w następny dzień roboczy.

tel. 790 536 205

zapraszamy do kontaktu telefonicznego

w godzinach 9.00-18.00.

Jeśli mamy spotkania z klientami nie odbieramy telefonu, bardzo prosimy wtedy o kontakt drogą elektroniczną:

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel