Meble biurowe Toruń - zaprojektujemy, dostarczymy oraz zmontujemy

Meble biurowe oraz meble gabinetowe zaprojektujemy, dostarczymy i zmontujemy.

Trudno wyobrazić sobie  pracę przy biurku bez odpowiedniego krzesła biurowego. Niezależnie od tego, czy wykonywanie obowiązków zawodowych trwa godzinę, dwie, czy pół doby, wygodne siedzisko, znakomite podparcie pleców i materiały, z jakich zostało wykonane krzesło biurowe mają olbrzymi wpływ na komfort pracy.  Oferujemy krzesła obrotowe do biura czy też gabinetu, z oparciem z siatki oraz tapicerowane, z wysokim lub niskim oparciem oraz z różnorodnymi mechanizmami, które gwarantują wygodę oraz podkreślają ciekawy design każdego biura. A może krzesła konferencyjne lub fotele do gabinetu sprawdź koniecznie naszą szeroką ofertę. Część produktów mamy na stanach magazynowych - realizacja do 5 dni.

 

Szczególnie polecamy fotele do pracy zmianowej, wykonanych ze specjalnie wzmocnionych elementów oraz wytrzymałej tapicerki. Fotele 24/7 są przeznaczone do pracy 24 godzinnej 7 dni w tygodniu, dodatkowo posiadają atesty i certyfikaty dla użytkowania przez ludzi o masie do 150 kg. Oprócz specjalnie dobranych komponentów krzesła spełniają wszystkie normy ergonomii.

 

 

Krzesła biurowe i fotele Toruń

Gabinet - miejsce podejmowania najważniejszych decyzji w komfortowym otoczeniu.

 

Jeśli interesują Cię ekskluzywne meble do gabinetu AVION to najlepszy wybór, Efektowne meble obok których po prostu nie można przejść obojętnie, przyciąga uwagę niebanalną bryłą i ciekawą gamą kolorystyczną podkreśli prestiż i profesjonalizm. Sposób łączenia elementów daje możliwość indywidualnego doboru kontenera podporowego jak i komód. Avion wykonywany jest również w okleinie naturalnej. 

 

Dla osób ceniących lekkość polecamy nowoczesne meble gabinetowe IRYD oraz PORTO - biurka z kontenerem podporowym.

 

Klasyczna forma? Ekonomiczne meble gabinetowe MARON to zabudowane biurka, szeroka gama szaf aktowych, komód.

Meble gabinetowe Toruń

Meble biurowe Toruń - prawidłowo zaprojektowane meble powinny zapewniać komfort pracy w przestrzeni biurowej sprzyjając kreatywności a także produktywności.  Pozwala spersonalizować i jednocześnie usystematyzować przestrzeń biurową i miejsca pracy

W ofercie System meble biurowe znajdą Państwo różnorodne rozwiązania mebli biurowych: ekonomiczne meble biurowe ERGO, po bardzo rozbudowany system BRAND czy VEGA

Biurka bench również z przegrodami w szerokiej gamie kolorystycznej polecamy system PROFIL. Dla osób szukających efektownych, nowoczesnych rozwiązań w stylu loftowym mamy meble biurowe Net.

 

Drewno w biurze - tak! meble do biura ASKE  to modułowe kompozycje, estetyczna lekkość, domowy charakter  wraz z szeroką paletą kolorystyczną dają możliwość stworzenia biura zgodnego z własnymi potrzebami i oczekiwaniami pracowników, biura w którym standard pracy otwiera nowe możliwości

 

Contract - to specjalna oferta dedykowana do większych realizacji, szczególnie w wielostanowiskowych układach bench, w pomieszczeniach typu open space uwolnią swój potencjał.

 

Meble do call center Toruń - nasze ekonomiczne rozwiązanie na optymalizację przestrzeni.  W zależności od potrzeb oferujemy boksy do call center  wykonywane w kilku modułach, z możliwością wyboru kolorystyki oraz wyposażenia dodatkowego: metalowe kanały kablowe, kosze na okablowanie czy kontenery i półki na klawiaturę oraz szeroką gamę szaf aktowych

 

Modułowa konstrukcja wszystkich naszych zestawów mebli biurowych umożliwia dowolne ustawienie i konfigurację poszczególnych brył.

System meble biurowe Od 2012 roku zajmuje się kompleksowym wyposażaniem firm oraz instytucji. Naszą misją jest tworzenie ciekawych, ergonomicznych wnętrz. Wierzymy że dobrze zaplanowana przestrzeń wpływa na komfort pracy oraz samopoczucie i wydajność Twoich pracowników. 

Meble biurowe Toruń

 

 

Masz pytania?

 

Skontaktuj się

z nami

 

 

SKLEP ON LINE

 

LEASING MEBLI

ON-LINE

W 5 MINUT

 

 

biuro@systemmeble.pl

Na pytania odpowiadamy najpóźniej w następny dzień roboczy.

tel. 790 536 205

zapraszamy do kontaktu telefonicznego

w godzinach 9.00-18.00.

Jeśli mamy spotkania z klientami nie odbieramy telefonu, bardzo prosimy wtedy o kontakt drogą elektroniczną:

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel