Eleganckie biurko do gabinetu Wbox - wykonane z płyty o grubości 32 mm biurko przykuwa uwagę licznymi detalami, takimi jak delikatna listwa dekoracyjna w blendzie oraz stopki i dystansy z aluminium. Blenda konstrukcyjna wykonana z płyty 18mm. Dekoracyjne dystansy pomiędzy nogą a blatem biurka wykonane z aluminium. Dystanse te powtarzają się również w komodach.
Uwagi:
dedykowane kolory do tego systemu to:
sonoma czekolada
sangha wenge
Te kolory posiadają grubość płyty 32mm, przy wyborze innego koloru elementy te zostaną wykonane z płyty grubości 25mm (jeśli taka grubość jest dostępna w takim kolorze)
blat | grubości 32mm - kolor sonoma czekolada i sangha wenge
|
noga | grubości 32mm - kolor sonoma czekolada i sangha wenge, pozostałe kolory grubość płyty 25mm
|
płyta | dwustronnie melaminowana atest higieniczny E1
|
obrzeże | krawędzie zabezpieczone obrzeżem grubości 2mm-blat, 1mm podstawa
|
blenda | osłona nóg płyta 18mm, jako element konstrukcyjny
|
montaż | produkt wymaga montażu. Kontenery dostarczane w całości. Oferujemy montaż firmowy już od 0zł |
Do pobrania
Meble gabinetowe w kolorze kasztana wenge, to wysublimowana propozycja zestawu W-BOX, który zostanie doceniony przez koneserów eleganckiego wyposażenia wnętrz. Delikatne, dopracowane listwy dekoracyjne oraz przyciemniane szkło dostawki doskonale podkreślają charakter użytego do ich konstrukcji drewna. Praktyczne, zasobne szafki oraz komoda ułatwiają poskromienie chaosu dokumentów i akcesoriów biurowych. Najwyższa precyzja wykonania i trwałość sprawią, że zestaw będzie towarzyszył Ci podczas pracy przez wiele lat.
biuro@systemmeble.pl
Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości? Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.
biuro@systemmeble.pl
(+48) 790 536 205
zapraszamy do kontaktu w godz 9.00-16.00
System meble biurowe
Pułaskiego 45
85-619 Bydgoszcz
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Strona www stworzona w kreatorze WebWave
Projekt i wykonanie: Smart Pixel