kolorystyka

 

 

Masz pytania?

 

Skontaktuj się

z nami

 

 

 

Panele akustyczne do biura CELL – w trosce o środowisko

 

Pomóż nam chronić środowisko!Segreguj butelki PET – są one surowcem dla wielu nowych produktów.

Kolekcję paneli CELL stworzył Maciej Karpiak – innowacyjny polski projektant zainteresowany rozwiązaniami wykorzystującymi  upcycling oraz idee lepszego i bardziej świadomego użytkowania materiałów.

Panele z przetworzonej włókniny rPET powstały z myślą o bardziej odpowiedzialnym jutrze. Kolekcja CELL obejmuje zróżnicowane rozmiarowo a zarazem komplementarne akustycznie panele ścienne, biurkowe i naszafkowe, panele i kurtyny sufitowe, sufitowe akustyczne lampy LED oraz ściankę akustyczną. Bazowym komponentem paneli akustycznych CELL jest ekologiczna włóknina poliestrowa rPET powstała z przetworzonych butelek PET. Dzięki temu innowacyjnemu materiałowi kolekcja CELL łączy nietuzinkowy design z przemyślaną ergonomią.

 

 

Atuty paneli akustycznych CELL:

  • właściwości akustyczne potwierdzone odpowiednimi certyfikatami
  • lekkość a zarazem wytrzymałość konstrukcyjna
  • modułowość – duże możliwości aranżacji i dostosowania produktów do wymogów klienta
  • uniwersalność – panele pasują do wnętrz o różnym charakterze oraz większości mebli biurowych
  • lampy akustyczne – innowacyjne połączenie akustyki i profesjonalnego oświetlenia LED
  • szeroka gama kolorystyczna wzbogacona o włókninę TEXFEL zapewniającą najwyższą normę ognioodporności Bs1 potwierdzoną stosownymi certyfikatami
  • materiał przyjazny środowisku – nadaje się do ponownego pełnego przetworzenia

 

Pamiętajmy, że na najmniejszy panel CELL składa się pięć przetworzonych butelek PET.

 

 

 

 

Do pobrania

panele akustyczne 

cennik netto

Panele sufitowe pionowe CELL są dostępne w formie pojedynczych lub wieloelementowych kurtyn akustycznych o różnych wielkościach.

 

Panele sufitowe pionowe z kolekcji CELL działają jak bariery akustyczne, ograniczając rozprzestrzenianie się dźwięku w powietrzu. Komponowane z panelami ściennymi oraz biurkowymi czy naszafkowymi pomagają zmniejszyć poziom hałasu i zminimalizować pogłos, dokuczliwy zwłaszcza we wnętrzach typu open space. Można je wykorzystać do aranżacji uniwersalnej przestrzeni biurowej dedykowanej równocześnie pracy indywidualnej, jak i zespołowej. Lekkie, a zarazem stabilne konstrukcyjnie nie obciążają sufitu, a system montażu pozwala na regulację wysokości.

 

Kaskadowa dekoracja sufitu.

 
Panele sufitowe poziome CELL wpływają na komfort akustyczny pomieszczeń, a równocześnie – podwieszone na jednej lub na różnych wysokościach - dają spektakularny efekt wizualny. Kaskadową aranżację sufitu można zakomponować z paneli w kształcie kwadratów i prostokątów w jednej kolorystyce albo w wielu barwach. Za pomocą paneli sufitowych poziomych łatwo  zakryć instalacje audio-video, okablowania oświetlenia, przewody wentylatora czy niedoskonałości i ubytki na suficie.
 

Otuleni światłem. Otuleni ciszą.

 
 

Panele sufitowe LED z kolekcji CELL definiują za pomocą światła odrębne, ciche i prywatne przestrzenie - bez potrzeby stosowania ścian czy ścianek działowych. Chronią przed hałasem, a jednocześnie oświetlają wybrany obszar, np.: miejsce pracy w biurze typu open space, sprzyjając skupieniu, czy obszar wypoczynku, służąc relaksowi. Zaprojektowano je z myślą nie tylko o przestrzeni biurowej, ale każdym otwartym wnętrzu, jak lobby hotelowe czy sala recepcyjna.

Panel sufitowy z profesjonalnymi, efektywnymi diodami LED zapewnia komfort akustyczny oraz odpowiednie oświetlenie miejsca pracy, zastępując tradycyjne biurowe lampy. Panel osiąga najlepszą efektywność w odległości metra od źródła dźwięku. Specjalnie dobrane, mocne diody doskonale oddają barwy (CRI >90), emitując zarazem jednolite światło, w temperaturze ciepłej 3000K lub chłodnej 4000K 

 

 

 

Panele akustyczne sufitowe do biura

PANELE AKUSTYCZNE PIONOWE

PANELE AKUSTYCZNE LED

PANELE AKUSTYCZNE POZIOME

SKLEP ON LINE

 

LEASING MEBLI

ON-LINE

W 5 MINUT

 

 

biuro@systemmeble.pl

Na pytania odpowiadamy najpóźniej w następny dzień roboczy.

tel. 790 536 205

zapraszamy do kontaktu telefonicznego

w godzinach 9.00-18.00.

Jeśli mamy spotkania z klientami nie odbieramy telefonu, bardzo prosimy wtedy o kontakt drogą elektroniczną:

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel