Sofy biurowe - design od Marbet Style

katalog

Do pobrania

marbet style

cennik netto

MARBET STYLE – TWORZYMY Z PASJĄ

 

 

O MARCE

Misją Marbet Style jest dostarczanie rzeczy pięknych, wytwarzanych w oparciu o autorskie projekty wyróżniające się nieszablonową estetyką. Nasze produkty to coś więcej niż najnowsze trendy wnętrzarskie czy wygoda użytkowania. W naszej wizji meble potrafią spełniać marzenia o pięknych wnętrzach z indywidualną duszą.

Zespół Marbet Style tworzą ludzie z pasją, ceniący niezależność kreacji i świeże spojrzenie na przedmioty użytkowe. Z umiłowania do dobrego designu wciąż poszukujemy nowych form wyrazu, które pozwolą jak najpełniej oddać indywidualną wizję projektanta.

 

DESIGN

Autorskie kolekcje mebli, powstające przy współpracy z polskimi projektantami: Tomasz Augustyniak, Ewa Bochen i Maciej Jelski / Kosmos Project, Maja Ganszyniec Krystian Kowalski, Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz / Grynasz Studio, Anna Krowińska. Sofy, fotele, pufy, krzesła i stoliki przeznaczone są do przestrzeni publicznych, biurowych i mieszkalnych. Meble produkowane są w Polsce, w fabryce w Bielsku-Białej. 

 

TRADYCJA I INNOWACJA

Nowoczesna interpretacja największych osiągnięć polskiego i europejskiego wzornictwa. Piękno prostej formy, funkcjonalność i wysoka jakość materiałów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej ekspozycji, mogą Państwo zobaczyć kolorystykę oraz wykończenie.

Sofy biurowe - design od Marbet Style

SKLEP ON LINE

biuro@systemmeble.pl

Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości? Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.

biuro@systemmeble.pl

(+48) 790 536 205

zapraszamy do kontaktu w godz 9.00-16.00

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel