Napisz do nas: biuro@systemmeble.pl wykonamy indywidualną ofertę wraz z wniesieniem i montażem

meble biurowe toruń

Meble biurowe NET - biurka pojedyncze, pojedyncze pośrednie oraz biurka wielostanowiskowe typu bench i pośrednie bench - efektowny, unikatowy stelaż.

Blat biurka wykonany z:płyty meblowej o grubości 25mm, trójwarstwowej, atestowanej oklejonej obrzeżem ABS 1,3 - 2mm, dwustronnie melaminowanej
lub z :
płyty meblowej o grubości 25mm pokrytej dwustronnie niepalcującym się laminatem HPL lub fornirowanej dwustronnie okleiną naturalną.
Istnieje możliwość konfigurowania blatów pokrytych melaminą lub laminatem HPL z obrzeżami akcentującymi* ASKE WW, ASKE WN np. blat CARBON + obrzeże akcentujące ASKE WN.
Blat przykręcany do stelaża za pomocą śrub metrycznych M6 w gniazda stalowe zainstalowane w blacie.

 

Rozwiązanie to pozwala na wielokrotny demontaż blatów bez ich uszkodzenia. Wszystkie otwory na śruby i gniazda wykonane są maszynowo z zastosowaniem specjalnego oprzyrządowania i specjalistycznych obrabiarek, celem uzyskania precyzyjnych, estetycznych oraz wysokiej jakości połączeń.

 

Szafy biurowe NET mają specjale efektowne stelaże, które nawiązują do biurek. Można oczywiście zamówić nasze typowe szafy aktowe.

Termin realizacji 14 dni roboczych.

szafy biurowe

cennik netto

meble biurowe net

 

 

Masz pytania?

 

Skontaktuj się

z nami

 

 

Opis systemu

Do pobrania

karta produktu

kolorystyka

meble net

cennik netto

Meble biurowe NET to połączenie minimalizmu z funkcjonalnością, to meble które mogą zaistnieć w różnych czaso-przestrzeniach, tworząc w ten sposób swego rodzaju sieć połączeń. Ta prosta forma i konstrukcja, w szczególności dużych aranżacji, z większą ilością brył oddaje niektóre obszary inspiracji i założeń towarzyszących pracom projektowym, które prowadzili członkowie zespołu INNO + NPD. NET może budzić skojarzenia z widzianym z góry miastem, którego założeniem urbanistycznym jest siatka (gird) - proste, krzyżowe przecięcie się linii, które wyznaczają ulice miast; może kojarzyć się z twórczością Pieta Mondriana, lub stylistyką Bauhausu.

System mebli biurowych net to również efektowne stoły konferencyjne, tablice do sal konferencyjnych oraz efektowne regały dzielące przestrzeń.

Meble biurowe NET

SKLEP ON LINE

 

LEASING MEBLI

ON-LINE

W 5 MINUT

 

 

biuro@systemmeble.pl

Na pytania odpowiadamy najpóźniej w następny dzień roboczy.

tel. 790 536 205

zapraszamy do kontaktu telefonicznego

w godzinach 9.00-18.00.

Jeśli mamy spotkania z klientami nie odbieramy telefonu, bardzo prosimy wtedy o kontakt drogą elektroniczną:

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel