Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Skontaktuj się z nami!

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

(+48) 790 536 205

biuro@systemmeble.pl

Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości? Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.

biuro@systemmeble.pl

SKLEP ON LINE

Meble biurowe NET

Meble biurowe NET to połączenie minimalizmu z funkcjonalnością, to meble które mogą zaistnieć w różnych czaso-przestrzeniach, tworząc w ten sposób swego rodzaju sieć połączeń. Ta prosta forma i konstrukcja, w szczególności dużych aranżacji, z większą ilością brył oddaje niektóre obszary inspiracji i założeń towarzyszących pracom projektowym, które prowadzili członkowie zespołu INNO + NPD. NET może budzić skojarzenia z widzianym z góry miastem, którego założeniem urbanistycznym jest siatka (gird) - proste, krzyżowe przecięcie się linii, które wyznaczają ulice miast; może kojarzyć się z twórczością Pieta Mondriana, lub stylistyką Bauhausu.

System mebli biurowych net to również efektowne stoły konferencyjne, tablice do sal konferencyjnych oraz efektowne regały dzielące przestrzeń.

 

 

meble net

cennik netto

kolorystyka

karta produktu

Do pobrania

Opis systemu

 

 

Masz pytania?

 

Skontaktuj się

z nami

 

 

meble biurowe net

szafy biurowe

cennik netto

Biurka pojedyncze, pojedyncze pośrednie oraz biurka wielostanowiskowe typu bench i pośrednie bench

Blat biurka wykonany z:płyty meblowej o grubości 25mm, trójwarstwowej, atestowanej oklejonej obrzeżem ABS 1,3 - 2mm, dwustronnie melaminowanej
lub z :
płyty meblowej o grubości 25mm pokrytej dwustronnie niepalcującym się laminatem HPL lub fornirowanej dwustronnie okleiną naturalną.
Istnieje możliwość konfigurowania blatów pokrytych melaminą lub laminatem HPL z obrzeżami akcentującymi* ASKE WW, ASKE WN np. blat CARBON + obrzeże akcentujące ASKE WN.
Blat przykręcany do stelaża za pomocą śrub metrycznych M6 w gniazda stalowe zainstalowane w blacie.

 

Rozwiązanie to pozwala na wielokrotny demontaż blatów bez ich uszkodzenia. Wszystkie otwory na śruby i gniazda wykonane są maszynowo z zastosowaniem specjalnego oprzyrządowania i specjalistycznych obrabiarek, celem uzyskania precyzyjnych, estetycznych oraz wysokiej jakości połączeń.

 

Szafy biurowe z systemu NET mają specjale efektowne stelaże, które nawiązują do biurek. Można oczywiście zamówić nasze typowe szafy aktowe.

meble biurowe toruń