Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Skontaktuj się z nami!

Nasza ekspozycja:

System meble biurowe

Fordońska 175,

85-739 Bydgoszcz

zapraszamy

poniedziałek - piątek

9.00-15.00

parking dla klientów przed sklepem

Ze względu na mobilny charakter naszej pracy salon jest czynny w w/w godzinach. Nasza oferta skierowana wyłącznie dla firm oraz instytucji.

 

(+48) 790 536 205

biuro@systemmeble.pl

Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości? Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.

biuro@systemmeble.pl

System meble biurowe Bydgoszcz

SKLEP ON LINE

Aranżacja przestrzeni

Nasza oferta mebli to rozwiązania dla każdej przestrzeni biurowej. Rozumiejąc potrzeby nowoczesnego funkcjonalnego biura,

 

Bloks to nowoczesne rozwiązanie którego celem jest podział przestrzeni w sposób lekki i funkcjonalny. Oferujemy różnorodne moduły meblowe, które służą do aranżacji przestrzeni poprzez wydzielanie z niej mniejszych obszarów. Świetnie nadają się do tworzenia funkcjonalnych układów organizujących przestrzeń. System BLOCK’S jest oparty na module i jego wielokrotności, co daje wiele możliwości aranżacyjnych o jednorodnym stylistycznie charakterze.

 

 

 

 

Masz pytania?

 

Skontaktuj się

z nami

 

 

blocks

cennik netto

Do pobrania