Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Skontaktuj się z nami!

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

(+48) 790 536 205

biuro@systemmeble.pl

Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości? Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.

biuro@systemmeble.pl

SKLEP ON LINE

Aranżacja przestrzeni

Nasza oferta mebli to rozwiązania dla każdej przestrzeni biurowej. Rozumiejąc potrzeby nowoczesnego funkcjonalnego biura,

 

Bloks to nowoczesne rozwiązanie którego celem jest podział przestrzeni w sposób lekki i funkcjonalny. Oferujemy różnorodne moduły meblowe, które służą do aranżacji przestrzeni poprzez wydzielanie z niej mniejszych obszarów. Świetnie nadają się do tworzenia funkcjonalnych układów organizujących przestrzeń. System BLOCK’S jest oparty na module i jego wielokrotności, co daje wiele możliwości aranżacyjnych o jednorodnym stylistycznie charakterze.

 

 

 

 

Masz pytania?

 

Skontaktuj się

z nami

 

 

blocks

cennik netto

Do pobrania