Projekt i wykonanie: Smart Pixel

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Skontaktuj się z nami!

Nasza ekspozycja:

System meble biurowe

Fordońska 175,

85-739 Bydgoszcz

zapraszamy

poniedziałek - piątek

9.00-15.00

parking dla klientów przed sklepem

Ze względu na mobilny charakter naszej pracy salon jest czynny w w/w godzinach. Nasza oferta skierowana wyłącznie dla firm oraz instytucji.

 

(+48) 790 536 205

biuro@systemmeble.pl

Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości? Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.

biuro@systemmeble.pl

System meble biurowe Bydgoszcz

SKLEP ON LINE

biurka regulowane

 elektrycznie

k box

brand

d box

c box

profil

aske

intelli

contract - oferta specjalna

Meble biurowe

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, że dobrze zaprojektowane i wyposażone biuro wpływa pozytywnie na wydajność i zadowolenie pracowników?

 

W ofercie System meble biurowe znajdą Państwo  różnorodne ciekawe rozwiązania, umożliwiające wyposażenie pojedyńczego biura jak i zaprojektowanie przestrzeni otwartej typu open space. Nasza firma od 2012 roku projektuje, wyposaża i montuje meble biurowe dla firm oraz instytucji państwowych na terenie całego kraju. Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość usług, potwierdzoną listami polecającymi. Zawsze staramy się indywidualnie podejść do potrzeb klienta aby zastosowac rozwiązanie, które spełni oczekiwania inwestora pod względem wizualnym jak i budżetowym.

 

Oferowane przez ergonomiczne biurka, również z elektryczną regulację, szafy aktowe o różnej wielkośći oraz wykończenu, stoły konferencyjne, które możemy dopasować do każdego wskazanego pomieszczenia są wykonywane z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy detal. Również ekonomiczne meble biurowe DBOX nie uznają kompromisów - szuflady w kontenerach wyposażone są w prowadnice z pełnym wysuwem, szafy biurowe plecy posiadają z niedzielonej płyty HDF i zawsze wyposażone są w zamki.  Są to drobiazgi, które wpływają nie tylko na design, ale przede wszystkim na trwałość naszych produktów.

 

Dla wymagających klientów, również korporacyjnych polecamy eleganckie meble biurowe NET - niezwykły design - połączenie płyty z metalowymi elementami zyskały już spore grono odbiorców. A może stawiasz na drewno w biurze? Meble biurowe Aske to strzał w dziesiątkę!

 

Meble biurowe contract -  to ekonomiczny system stworzony z myślą o większych realizacjach, w których stawiamy na jednorodność produktu w każdym pomieszczeniu. Funkcjonalność, jakość cena - do tego niebanalny design i możliwości konfiguracji również kolorystycznej to największe atuty tego systemu.

 

 

Meble biurowe w Bydgoszczy można obejrzeć w naszym sklepie przy ulicy Fordońskiej 175. Zapraszamy

net

r box