W poszczególnych systemach znajdują cię cenniki netto do pobrania wraz z bryłami i wymiarami a także kolorystyka

Prawidłowo zaprojektowane meble powinny zapewniać komfort pracy w przestrzeni biurowej sprzyjając kreatywności a także produktywności.  Pozwala spersonalizować i jednocześnie usystematyzować przestrzeń biurową i miejsca pracy

W ofercie System meble biurowe znajdą Państwo różnorodne rozwiązania mebli biurowych: ekonomiczne meble biurowe Ergo, po bardzo rozbudowany system Profil czy Brand.

Biurka bench również z przegrodami w szerokiej gamie kolorystycznej polecamy system Intelli. Dla osób szukających efektownych, nowoczesnych rozwiązań w stylu loftowym mamy meble biurowe Net.

 

Drewno w biurze - tak! meble do biura ASKE  to modułowe kompozycje, estetyczna lekkość, domowy charakter  wraz z szeroką paletą kolorystyczną dają możliwość stworzenia biura zgodnego z własnymi potrzebami i oczekiwaniami pracowników, biura w którym standard pracy otwiera nowe możliwości

 

Contract - to specjalna oferta dedykowana do większych realizacji, szczególnie w wielostanowiskowych układach bench, w pomieszczeniach typu open space uwolnią swój potencjał.

 

 

W zależności od potrzeb lub upodobań oferujemy biurka i zespoły biurek na nogach płytowych lub metalowych. Szeroki zakres dostawek pozwala na różnorodne rozbudowanie powierzchni pracy. Duży wybór szaf i regałów zapewnia realizację potrzeb magazynowania akt i dokumentów; rozstaw półek standardowo pozwala na umieszczenie typowych segregatorów. Modułowa konstrukcja wszystkich naszych zestawów mebli biurowych umożliwia dowolne ustawienie i konfigurację poszczególnych brył.

Meble biurowe

ergo-ekonomiczne

biurka z elektryczną regulacją

brand -20%

aske -20%

gemi

vega 

profil -20%

net -20%

contract - oferta specjalna

keno 

SKLEP ON LINE

Interesuje Cię projekt wnętrza? A może masz już wycenę i szukasz innych możliwości? Napisz do nas skontaktujemy się w celu omówienia potrzeb i zaproponujemy konkurencyjne rozwiązania.

biuro@systemmeble.pl

Na pytania odpowiadamy najpóźniej w następny dzień roboczy.

tel. 790 536 205

zapraszamy do kontaktu telefonicznego

w godzinach 9.00-16.00.

Jeśli mamy spotkania z klientami nie odbieramy telefonu, bardzo prosimy wtedy o kontakt drogą elektroniczną:

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel