panele do biura

Czym jest hałas?

 

Hałasem nazywamy każdy niepożądany dźwięk, który może być uciążliwy albo szkodliwy dla zdrowia. Nieszkodliwy poziom hałasu to zaledwie 50 dB, wzrost hałasu do 70 dB prowadzi do zmian w organizmie, a powyżej 130 dB powoduje ból fizyczny.

akustyczne panele do biura

 

Panele biurkowe CELL- bezpieczna strefa indywidualnej pracy.

 

Biurowe panele akusyczne CELL i ECLIPSE są odpowiedzią na najnowsze trendy w projektowaniu przestrzeni biurowych. Nie tylko zapewniają komfort akustyczny, ale również pozwalają na łatwe dostosowanie wnętrza do aktualnych potrzeb pracowników.

 

Panele akustyczne do biura - sufitowe LED mogą zastąpić tradycyjne lampy biurowe, a  panele biurkowe, naszafkowe i ścianki akustyczne posłużyć do wydzielania stref dla gości, obszarów bezpiecznych spotkań oraz wewnętrznej części biura, gdzie pracownicy siedzą w odpowiedniej odległości od siebie, zgodnie z zaleceniami na czas pandemii. 

Panele akustyczne do biura

panele na ścianę

CELL panele biurkowe

CELL ścianki

CELL panele sufitowe+led

SKLEP ON LINE

panele do biura

Panele akustyczne z kolekcji CELL i ECLIPSE należą do grupy produktów monomateriałowych wykonanych w całości z włóknin poliestrowych, w tym z ponad 50% włókien rPET pochodzących z recyklingu butelek PET,  oraz nadają się do 100% przetworzenia. 

Włóknina rPET jest odporna na długotrwałe działanie alkoholowych środków dezynfekujących, które są często stosowane podczas pandemii.

panele akustyczne do biura

 

LEASING MEBLI

ON-LINE

W 5 MINUT

 

 

biuro@systemmeble.pl

Na pytania odpowiadamy najpóźniej w następny dzień roboczy.

tel. 790 536 205

zapraszamy do kontaktu telefonicznego

w godzinach 9.00-18.00.

Jeśli mamy spotkania z klientami nie odbieramy telefonu, bardzo prosimy wtedy o kontakt drogą elektroniczną:

System meble biurowe

Pułaskiego 45

85-619 Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. 

Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave 

Projekt i wykonanie: Smart Pixel